O nas

Joanna Gruhn-Devantier

Doświadczona terapeutka, psycholog, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Pasjonatka terapii przez zabawę, pracuje w podejściu psychodynamicznym. Po latach pracy w placówkach terapeutycznych zapragnęła stworzyć swoje, wyjątkowe miejsce. Miejsce w którym w domowej i ciepłej atmosferze będzie mogła wspierać innych, realizując swoje zawodowe pasje.
Tak powstał Dom Rozwoju.

Paweł Kwiecień

Psycholog, psychoterapeuta. Absolwent Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie pogłębia swoje umiejętności w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii w Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Autor programów edukacyjnych redukujących postawy nietolerancji (dla gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych). Od 2011 r. Prezes Zarządu Stowarzyszenia „KEN”, organizacji projektującej i promującej nowoczesne formy edukacji dorosłych i młodzieży.

Joanna Gieldarska

Psycholożka, terapeutka poznawczo-behawioralna i motywująca, coach zdrowia. Absolwentka UW, Collegium Civitas i Uniwersytetu SWPS. Obecnie pogłębia swoją wiedzę w trakcie szkolenia terapii poznawczo – behawioralnej z elementami terapii trzeciej fali i dialogu motywującego. Pomaga osobom zmagającym się z takimi trudnościami jak: lęk, obniżony nastrój, depresja, spadek energii i motywacji oraz niska samoocena. Ma doświadczenie w pracy z osobami w trakcie zmiany nawyków zdrowotnych, w tym zmianie diety i odchudzaniu. Poza pracą terapeutyczną zajmuje się szeroko pojętą promocją zdrowia. Z pasją doskonali swoje umiejętności podczas licznych warsztatów i szkoleń. Zrzeszona w Polskim Towarzystwie Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz Polskim Towarzystwie Terapii Motywującej (certyfikat nr 97).